Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > AC gelijkstroomconverters > AA15D0512A
AA15D0512A
AA15D0512A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AA15D0512A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AA15D0512A
Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving AC/DC CONVERTER 5V 12V 15W
(in US Dollars)
60 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AA15D0512A Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving AC/DC CONVERTER 5V 12V 15W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2751 pcs Data papier AA15S/D/T Series
Categorie Power Supplies - Board Mount Gewicht 0.357 lb (161.93g)
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 12V Voltage - Output 1 5V
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 2.91" L x 2.13" W x 0.77" H (74.0mm x 54.0mm x 19.5mm) Serie AA15D
Vermogen (Watt) 15W Verpakking / doos 7-DIP Module, 6 Leads
Andere namen 941-1687 Temperatuur -25°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 2 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Verordening load ±2.5%
Line Verordening ±0.5% Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OTP, OVP, SCP doeltreffendheid 72%
gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 12V 1.5A, 625mA 85 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 1.5A, 625mA