AB60S4800D
AB60S4800D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AB60S4800D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AB60S4800D
Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V 60W
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AB60S4800D Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V 60W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1306 pcs Data papier AB60S Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 48V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm) Serie AB60S
Vermogen (Watt) 60W Temperatuur -40°C ~ 80°C
Aantal uitgangen 1 montage Type DIN Rail
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Minimale belasting vereist No
doeltreffendheid 88% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 1.25A goedkeuringen CE