Huis > producten > Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) > LED drivers > LNE-36V120WDAA
LNE-36V120WDAA
LNE-36V120WDAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LNE-36V120WDAA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LNE-36V120WDAA
Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 3.4A
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LNE-36V120WDAA Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 3.4A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1856 pcs Data papier Power Supplies Catalog, Standard
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 2.2 lbs (997.9g)
Voltage - Output 36V Voltage - Isolatie 3.85kV
Voltage - Input (Min) 90VAC Voltage - Input (Max) 305VAC
Type Constant Current, Voltage topologie AC DC Converter
Klemtype Wire Leads Size / Dimension 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)