Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > FD1800003
FD1800003
FD1800003
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FD1800003 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FD1800003
Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving OSCILLATOR XO 18.000MHZ CMOS SMD
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FD1800003 Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving OSCILLATOR XO 18.000MHZ CMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22329 pcs Data papier FD Series, 3.3V
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie SaRonix-eCera™ FD ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang CMOS Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.051" (1.30mm)
Functie Enable/Disable frequentie Stabiliteit ±50ppm
Frequentie 18MHz gedetailleerde beschrijving 18MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 15mA Current - Supply (Disable) (Max) 10µA