Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > FK2400013
FK2400013
FK2400013
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FK2400013 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FK2400013
Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FK2400013 Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22470 pcs Data papier FK 3.3V Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SaRonix-eCera™ FK ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang CMOS Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.045" (1.15mm)
Functie Enable/Disable frequentie Stabiliteit ±25ppm
Frequentie 24MHz gedetailleerde beschrijving 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 10mA Current - Supply (Disable) (Max) 10µA