Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > GDZ22LP3-7
GDZ22LP3-7
GDZ22LP3-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GDZ22LP3-7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GDZ22LP3-7
Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE ZENER DFN0603-2
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer GDZ22LP3-7 Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE ZENER DFN0603-2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22V
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket X3-DFN0603-2
Serie Automotive, AEC-Q101 Vermogen - Max 250mW
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 0201 (0603 Metric)
Andere namen GDZ22LP3-7DICT Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)