Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > MBR10100CD-E1
MBR10100CD-E1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MBR10100CD-E1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MBR10100CD-E1
Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MBR10100CD-E1 Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5553 pcs Data papier MBR10100C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 850mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-252-2
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Surface Mount
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 5A