Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > MBR10100CTF-G1
MBR10100CTF-G1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MBR10100CTF-G1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MBR10100CTF-G1
Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
In Stock 117575 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MBR10100CTF-G1 Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 117575 pcs Data papier MBR10100C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 850mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-220F-3
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 100V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 5A