Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > MBRB10200CT-13
MBRB10200CT-13
MBRB10200CT-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MBRB10200CT-13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MBRB10200CT-13
Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MBRB10200CT-13 Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 117366 pcs Data papier MBRB10200CT
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 910mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket TO-263 (D2Pak)
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie Automotive, AEC-Q101
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen MBRB10200CT-13DICT Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 175°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 5A