Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Bridge rectifiers > PBPC1002
PBPC1002
PBPC1002
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PBPC1002 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PBPC1002
Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving RECT BRIDGE 10A 100V PBPC8
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PBPC1002 Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving RECT BRIDGE 10A 100V PBPC8 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4951 pcs Data papier PBPC100x Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) 100V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.1V @ 5A Technologie Standard
Leverancier Device Pakket PBPC-8 Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos 4-Square, PBPC-8
Temperatuur -65°C ~ 125°C (TJ) montage Type Through Hole
diode Type Single Phase gedetailleerde beschrijving Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole PBPC-8
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 100V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 8A