Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > SBR20100CTE
SBR20100CTE
SBR20100CTE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SBR20100CTE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SBR20100CTE
Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO262
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
In Stock 79511 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SBR20100CTE Fabrikant Diodes Incorporated
Beschrijving DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO262 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 79511 pcs Data papier SBR20100CTE
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 820mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-262
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie SBR®
Packaging Tube Verpakking / doos TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Andere namen SBR20100CTEDI Bedrijfstemperatuur - aansluiting -65°C ~ 150°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS Compliant
diode Type Super Barrier diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 10A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A Base Part Number SBR20100CT