SDT20A120CTFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SDT20A120CTFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SDT20A120CTFP |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 120V 10A ITO220AB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS-conformiteit |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | SDT20A120CTFP | Fabrikant | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 120V 10A ITO220AB | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS-conformiteit |
| hoeveelheid beschikbaar | 76733 pcs | Data papier | SDT20A120CT, SDT20A100CTFP |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 790mV @ 10A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 120V | Leverancier Device Pakket | ITO-220AB |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Packaging | Tube | Verpakking / doos | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -55°C ~ 150°C | montage Type | Through Hole |
| diode Type | Schottky | diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| gedetailleerde beschrijving | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 100µA @ 120V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 10A |