Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > DT043BTFT-PTS
DT043BTFT-PTS
DT043BTFT-PTS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DT043BTFT-PTS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DT043BTFT-PTS
Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 4.3" 480X272
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DT043BTFT-PTS Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 4.3" 480X272 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1405 pcs Data papier DT043BTFT-PTS1 Specification
Categorie Optoelectronics Viewing Area 95.04mm L x 53.86mm W
Touch screen Capacitive Serie -
Andere namen 1756-1019
DT043BTFT-PTS
DT043BTFT-PTS-ND
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Interface Parallel, 24-Bit (RGB) Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB)
dot Size - dot Pixels 480 x 272
dot Pitch - Display-type TFT - Color
Display Mode Transmissive Schermdiameter 4.3" (109.22mm)
gedetailleerde beschrijving Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272 backlight LED