Huis > producten > schakelaars > Rotary Switches > KC14B10.001NLS
KC14B10.001NLS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop KC14B10.001NLS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer KC14B10.001NLS
Fabrikant E-Switch
Beschrijving SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer KC14B10.001NLS Fabrikant E-Switch
Beschrijving SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26592 pcs Data papier KC14B10.001NLS DrawingKC Series Datasheet
Categorie schakelaars Nominale spanning - AC 125V
Klemtype Solder Lug Serie KC
Paneeluitsparing Dimensions Circular - 9.80mm Dia Operating Force 8.770gfm
Aantal posities 4 Aantal polen per deck 1
Aantal Dekken 1 montage Type Panel Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Index stoppen Fixed
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving Rotary Switch 4 Position SP4T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount
Diepte achter het paneel 18.50mm Huidige score 350mA (AC)
Contact Timing Non-Shorting (BBM) Contact Material Copper Alloy
Contact Finish Silver Circuit per Deck SP4T
Hoek van Throw 30° actuator Type Round (6mm Dia)
actuator Lengte 10.00mm