Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - FETs, MOSFETs - Single > EPC2010C
EPC2010C
EPC2010C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EPC2010C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EPC2010C
Fabrikant EPC
Beschrijving TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EPC2010C Fabrikant EPC
Beschrijving TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20217 pcs Data papier EPC2010C Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 3mA
Vgs (Max) +6V, -4V Technologie GaNFET (Gallium Nitride)
Leverancier Device Pakket Die Outline (7-Solder Bar) Serie eGaN®
Rds On (Max) @ Id, VGS 25 mOhm @ 12A, 5V Vermogensverlies (Max) -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Die
Andere namen 917-1085-2 Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 540pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.3nC @ 5V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 5V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 200V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 200V 22A (Ta) Surface Mount Die Outline (7-Solder Bar) Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 22A (Ta)
Gerelateerde producten
EPC2010 Image
  • Deel#:EPC2010
  • fabrikanten:EPC
  • Beschrijving:TRANS GAN 200V 12A BUMPED DIE