Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B25834F6474M1
B25834F6474M1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B25834F6474M1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B25834F6474M1
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 20% 900VAC SCREW
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B25834F6474M1 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 20% 900VAC SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4889 pcs Data papier B25834
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC 900V Tolerantie ±20%
Beëindiging Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)