Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32024B3474M000
B32024B3474M000
B32024B3474M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32024B3474M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32024B3474M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 20% 1.5KVDC RAD
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32024B3474M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 20% 1.5KVDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54448 pcs Data papier B32021-26 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 1500V (1.5kV)
Nominale spanning - AC 300V Tolerantie ±20%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)