Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32361A3606J030
B32361A3606J030
B32361A3606J030
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32361A3606J030 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32361A3606J030
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 60UF 5% 460VAC SCREW
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32361A3606J030 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 60UF 5% 460VAC SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4277 pcs Data papier UPS Systems BriefB32361,2 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC 460V Tolerantie ±5%
Beëindiging Threaded, Male Size / Dimension 2.500" Dia (63.50mm)