Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32521C1474J000
B32521C1474J000
B32521C1474J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32521C1474J000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32521C1474J000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32521C1474J000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 283565 pcs Data papier B32520-29 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 100V
Nominale spanning - AC 63V Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Serie B32521 ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen 495-1163
B32521C1474J
Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.354" (9.00mm)
gedetailleerde beschrijving 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Capaciteit 0.47µF