Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32521C3474J289
B32521C3474J289
B32521C3474J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32521C3474J289 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32521C3474J289
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
(in US Dollars)
2720 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32521C3474J289 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 227398 pcs Data papier B32520-29 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 250V
Nominale spanning - AC 160V Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Serie B32521 ratings -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.472" (12.00mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked gedetailleerde beschrijving 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Capaciteit 0.47µF toepassingen Automotive; EMI, RFI Suppression