Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32521E6153J000
B32521E6153J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32521E6153J000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32521E6153J000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32521E6153J000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 457001 pcs Data papier B32520-29 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 400V
Nominale spanning - AC 200V Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Serie B32521 ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen B32521E6153J Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.276" (7.00mm)
gedetailleerde beschrijving 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Capaciteit 0.015µF