Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32522C1155J289
B32522C1155J289
B32522C1155J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32522C1155J289 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32522C1155J289
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
(in US Dollars)
3840 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32522C1155J289 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 109126 pcs Data papier B32520-29 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 100V
Nominale spanning - AC 63V Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Serie B32522 ratings -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Afstand tussen de draden 0.591" (15.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.433" (11.00mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked gedetailleerde beschrijving 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Capaciteit 1.5µF toepassingen Automotive; EMI, RFI Suppression