Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32529C6822J000
B32529C6822J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32529C6822J000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32529C6822J000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 8200PF 5% 400VDC RADIAL
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32529C6822J000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 8200PF 5% 400VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform