Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32560J1154K000
B32560J1154K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32560J1154K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32560J1154K000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC 2DIP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32560J1154K000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC 2DIP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform