Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32562J6154J000
B32562J6154J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32562J6154J000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32562J6154J000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC 2DIP
(in US Dollars)
4800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32562J6154J000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC 2DIP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform