B32652A2392J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32652A2392J000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B32652A2392J000 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | B32652A2392J000 | Fabrikant | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RADIAL | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 235373 pcs | Data papier | B32651-B32658 Series |
| Categorie | condensatoren | Nominale spanning - DC | 2000V (2kV) |
| Nominale spanning - AC | 700V | Tolerantie | ±5% |
| Beëindiging | PC Pins | Serie | B32652 |
| ratings | - | Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial | Andere namen | B32652A2392J B32652A2392J-ND |
| Temperatuur | -55°C ~ 100°C | montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Afstand tussen de draden | 0.591" (15.00mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - | diëlektrische materiaal | Polypropylene (PP), Metallized |
| gedetailleerde beschrijving | 3900pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | Capaciteit | 3900pF |