Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32653A3394K000
B32653A3394K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32653A3394K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32653A3394K000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.39UF 10% 250VDC RAD
(in US Dollars)
2880 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32653A3394K000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.39UF 10% 250VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform