Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32656T8684K000
B32656T8684K000
B32656T8684K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32656T8684K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32656T8684K000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.68UF 10% 850VDC RAD
(in US Dollars)
1040 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32656T8684K000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.68UF 10% 850VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 25759 pcs Data papier B32651-B32658 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 850V
Nominale spanning - AC 450V Tolerantie ±10%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm)
Serie B32656 ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen 495-4583
B32656T8684K
Temperatuur -55°C ~ 100°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden 1.476" (37.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.591" (15.00mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Polypropylene (PP), Metallized gedetailleerde beschrijving 0.68µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Capaciteit 0.68µF toepassingen DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT