Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32913A3474K000
B32913A3474K000
B32913A3474K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32913A3474K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32913A3474K000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32913A3474K000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 57662 pcs Data papier B32911-16 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 760V
Nominale spanning - AC 330V Tolerantie ±10%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Serie B32913 ratings X1
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen 495-3983
B32913A3474K
Temperatuur -40°C ~ 110°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden 0.886" (22.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.728" (18.50mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Polypropylene (PP), Metallized gedetailleerde beschrijving 0.47µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Capaciteit 0.47µF toepassingen EMI, RFI Suppression