Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41252A7338M
B41252A7338M
B41252A7338M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41252A7338M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41252A7338M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
(in US Dollars)
640 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41252A7338M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 74442 pcs Data papier B41252 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie B41252
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.26A @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B41252A7338M000
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 3300µF