Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41505A5109M007
B41505A5109M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41505A5109M007 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41505A5109M007
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41505A5109M007 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 46446 pcs Data papier B41505 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie B41505
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.5A @ 100Hz ratings -