Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41505A9687M7
B41505A9687M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41505A9687M7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41505A9687M7
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
(in US Dollars)
640 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41505A9687M7 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 56504 pcs Data papier B41505 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie B41505
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.2A @ 100Hz ratings -