Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41690A8258Q7
B41690A8258Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41690A8258Q7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41690A8258Q7
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2500UF 63V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 14454 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41690A8258Q7 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2500UF 63V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 14454 pcs Data papier B41690, 41790 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie -10%, +30% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.827" Dia x 1.929" L (21.00mm x 49.00mm) Serie B41690
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 8.5A @ 10kHz ratings -