Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41691A8107Q7
B41691A8107Q7
B41691A8107Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41691A8107Q7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41691A8107Q7
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 100UF 63V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 74579 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs288 pcs576 pcs
1152 pcs2592 pcs5184 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41691A8107Q7 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 100UF 63V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 74579 pcs Data papier B41691, 41791 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie -10%, +30% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) Serie B41691
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2A @ 10kHz ratings -