Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41692A5108Q7
B41692A5108Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41692A5108Q7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41692A5108Q7
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 53569 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
3200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41692A5108Q7 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 53569 pcs Data papier B41692, 41792 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie -10%, +30% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm) Serie B41692
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.1A @ 10kHz ratings -