Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41694A7477Q9
B41694A7477Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41694A7477Q9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41694A7477Q9
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 470UF 40V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 45854 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41694A7477Q9 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 470UF 40V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 45854 pcs Data papier
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 40V
Tolerantie -10%, +30% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension - Serie B41694
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.9A @ 10kHz ratings -