Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41821A4107M8
B41821A4107M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41821A4107M8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41821A4107M8
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B41821A4107M8 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3987 pcs Data papier B41821, 43821 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie B41821
Rimpelstroom @ Lage frequentie 180mA @ 120Hz ratings -