Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41821A4686M
B41821A4686M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41821A4686M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41821A4686M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer B41821A4686M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4212 pcs Data papier B41821, 43821 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie B41821
Rimpelstroom @ Lage frequentie 90mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen B41821A4686M000
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 68µF