Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41889A3228M
B41889A3228M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41889A3228M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41889A3228M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41889A3228M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 90645 pcs Data papier B41889 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie B41889
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.8A @ 100kHz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen B41889A3228M000
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mOhm @ 120Hz
gedetailleerde beschrijving 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 160 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2200µF