Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41890A4228M003
B41890A4228M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41890A4228M003 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41890A4228M003
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B41890A4228M003 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5545 pcs Data papier B41890 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie B41890
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.86A @ 100kHz ratings -
Polarisatie Polar Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 31 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 37 mOhm @ 10kHz gedetailleerde beschrijving 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 37 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 2200µF toepassingen General Purpose