Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41896C4278M
B41896C4278M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41896C4278M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41896C4278M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41896C4278M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 106096 pcs Data papier B41896 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie B41896
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.86A @ 100kHz ratings AEC-Q200
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen B41896C4278M000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 26 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 89 mOhm @ 120Hz gedetailleerde beschrijving 2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 89 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C
Capaciteit 2700µF toepassingen Automotive