Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43231A1108M
B43231A1108M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43231A1108M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43231A1108M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
(in US Dollars)
640 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43231A1108M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41491 pcs Data papier B41231, B43231 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie B43231
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.01A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.666mA @ 20kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen B43231A1108M000 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 1000µF toepassingen General Purpose