Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43231A157M
B43231A157M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43231A157M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43231A157M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP
(in US Dollars)
640 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43231A157M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58167 pcs Data papier B41231, B43231 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 315V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie B43231
Rimpelstroom @ Lage frequentie 960mA @ 120Hz ratings -