Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43231D4187M
B43231D4187M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43231D4187M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43231D4187M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43231D4187M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40204 pcs Data papier B41231, B43231 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43231
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.2A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.86A @ 20kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen B43231D4187M000 Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 180µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 180µF toepassingen General Purpose