Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43305E2158M87
B43305E2158M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43305E2158M87 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43305E2158M87
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
(in US Dollars)
320 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43305E2158M87 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13103 pcs Data papier B43305 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie B43305
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.78A @ 100Hz ratings -