Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43455B5338M7
B43455B5338M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43455B5338M7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43455B5338M7
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43455B5338M7 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1235 pcs Data papier B43455,57 Series Standard
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Serie B43455
Rimpelstroom @ Lage frequentie 9.4A @ 100Hz ratings -