Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43504C2687M2
B43504C2687M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43504C2687M2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43504C2687M2
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
(in US Dollars)
640 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43504C2687M2 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27982 pcs Data papier B43504 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie B43504
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.96A @ 100Hz ratings -