Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43504C5157M62
B43504C5157M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43504C5157M62 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43504C5157M62
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43504C5157M62 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 16164 pcs Data papier B43504 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43504
Rimpelstroom @ Lage frequentie 920mA @ 100Hz ratings -