Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43504E0227M007
B43504E0227M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43504E0227M007 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43504E0227M007
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
(in US Dollars)
320 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43504E0227M007 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20814 pcs Data papier B43504 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 420V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie B43504
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.12A @ 100Hz ratings -