Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43505A2227M82
B43505A2227M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43505A2227M82 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43505A2227M82
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43505A2227M82 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41609 pcs Data papier B41505_43505 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie B43505
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1A @ 100Hz ratings -